З ГАЛКОЮ ДЕШЕВШЕ

2021-07-12

                   З ГАЛКОЮ ДЕШЕВШЕ

          З понеділка 12 липня 2021р. почнуть діяти нові тарифи на перевезення.

 З впровадженням транспортної картки "Галка" пасажири мають можливість заощаджувати .

          Адже проїзд з нею суттєво дешевший, а ніж готівкових розрахунок у водія . Але поки лише 1/4 користуєтьчя карткою . Інші - ж сплачують "живими грошима". Але наше завдання - спонукати пасажирів розраховуватися безготівково, саме карткою

          Насправді, зараз КП "Електроавтотранс" суттєво розвивається. Постійно оновлювався рухомий склад. От, зараз курсує 61 автобус, а ще 7 - на стадії закупівлі.

Наразі, діючий тариф - 6 гривень за умови готівкового розрахунку.  Але, звісно, що це не покриває всіх витрат і підприємство дотаційне. Адже, окрім того, комунальний транспорт перевозить пільгові категорії населення

           Наразі, на виконкомі прийняли рішення про встановлення тарифів на перевезення, які почнуть діяти вже з понеділка.

- У "приватників" проїзд вартуватиме 8 гривень.

          А для комунального транспорту:

- Відтепер при розрахунку готівкою проїзд вартуватиме 10 гривень.

- При електронному розрахунку - 8 гривень.

- Для власників картки "Галка" проїзд вартуватиме 6 гривень.

- Ну а для студентів - 5 грн..

          Також нагадую, що діє період безкоштовної валідації для пересадки. Зараз він складає 30 хвилин. Але будемо працювати над тим, щоб його збільшити до 45 .

Тому закликаю громаду обирати саме "Галку" для оплати за проїзд. З нею - дешевше!

УТіЗ ІФ (офіційна група управління транспорту та зв'язку )

КП "Електроавтотранс" ІФ


КП "Електроавтотранс" ІФ уже налагодив системний контроль за наявністю проїзних квитків

2021-01-19

Також пасажирів детально інформують про особливості пільгового перевезення. З 1 березня проїзд пільгових категорій в Івано-Франківську буде можливий лише за обов’язкової реєстрації карткою «Галка».

Більше у відеосюжеті Телерадіокомпанія "ВЕЖА"

 

«ГАЛКА» ОБОВ’ЯЗКОВА: З БЕРЕЗНЯ ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД – ЛИШЕ З КАРТКОЮ

2021-01-19

Вже з 1 березня у комунальному транспорті Івано-Франківська завершиться перехід до автоматизованої системи обліку оплати проїзду. Це означає, що всі пасажири повинні будуть обов’язково валідувати картку «Галка» після посадки у громадський транспорт. І пільговий проїзд буде можливим лише після реєстрації «Галки».

Понад 80 тисяч різних видів карток «Галка» уже побачили світ: пільгова, учнівська, студентська, загальна та персоніфікована. Багато карток залишаються у Департаменті соціальної політики, оскільки власники не поспішають їх забрати.

Не поспішають забирати свої картки і студенти. На сьогодні видачі очікують всі студентські картки, які були замовлені до грудня 2020 року. Щоб забрати студентську картку необхідно прийти у ЦНАП за адресою: вул.Незалежності 9, захопивши український паспорт та студентський квиток. Також тут на видачі є пенсійні картки. Для їх отримання треба мати паспорт та пенсійне посвідчення.

З  01 березня КП «Електроавтотранс» посилює роботу контролерів.

 Кожного дня на лінії працює 6-7 груп контролю. Ми привчаємо пасажирів до користування транспортними картками «Галка», в тому числі пільговими картками. Всі мешканці Івано-Франківської ОТГ, які мають пільговий проїзд, обов’язково повинні при кожній посадці реєструвати поїздку в  транспорті, незалежно від того чи  це платна, пільгова, учнівська або студентська картка. У випадку, коли один із валідаторів не працює, потрібно зробити це на іншому валідаторі або на терміналі у водія.

Контролери мають спеціальне обладнання, яке здатне перевірити чи була ця картка зареєстрована у цьому транспортному засобі.Якщо під час контролю поїздка буде незареєстрована чи неоплачена, контролери мають право на продаж свого квитка, який суттєво дорожчий і прирівнюється до штрафу.

Повний перехід на систему електронного квитка дозволить не лише покращити культуру платежів у транспорті, але й чітко облікувати проїзд пільговиків.

Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, які не проживають на території міської громади, пільговий проїзд залишиться по звичайних посвідчення до моменту вирішення цього питання на рівні Кабінету Міністрів України.

 

Сьогодні, 23 грудня, Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради отримає електронні квитки, які дають право школярам на безкоштовний проїзд у комунальному транспорті.

2020-12-23

Цього ж дня їх почнуть роздавати закладам освіти. Друга частина е-квитків прибуде вже цього четверга. Транспортні картки отримають учні 1-х, 5-х та 10-х класів. Нагадаємо, що у вересні цього року їх вже вручили учням 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9 та 11 класів.

До слова, оформити втрачений або новий квиток можна у адміністрації закладу освіти, де вчиться дитина.

 


Розпочалася видача студентських карток

2020-12-14

Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська розпочав видачу студентських карток "Галка". Наразі отримали першу партію (300 квитків) для тих, хто оформив заявку до 1 жовтня. Видача студентських карток «Галка» здійснюється  в центральному офісі ЦНАПу за адресою: вул.Незалежності,9. 


Найзручніша оплата проїзду – з EasyPay

2020-11-11

 

Найзручніша оплата проїзду – з EasyPay UA. Безконтактно та ще й з кешбеком!  Купуй та зберігай квитки у додатку EasyPay.

Купуй одноразові квитки (час дії - 45 хв.)

Поповнюй транспортну картку "Галка"

Отримуй кешбек 5% за покупку квитків у листопаді

А ще - це екологічно: придбаний у терміналі квиток автоматично зберігається в додатку

 

Завантажуй додаток EasyPay:

https://easypay.onelink.me/wdLq/blogloyalty

https://easypay.ua/.../ele-trans-ivanofra-replenishment

 


Виготовлення нової або заміна пошкодженої картки "Галка"

2020-10-13

На  адресу підприємства надходило багато звернень щодо виготовлення нової або відновлення пошкодженої картки «Галkа». Ми з радістю Вам допоможемо, надаючи коротку інструкцію як самостійно замовити і оплатити нову картку через термінал ПриватБанку.

1)На головній сторінці вибрати розділ «Інші операції».

2)Вибираємо «Платіж за реквізитами». Обовязково вибираємо фізичну особу

3)Вводимо реквізити.

4)Обираємо «Транспортна карта «Галка»(повторне виготовлення)».

5)Уточнюємо послугу.

6)Після цих дій потрібно заповнити форму(обовязково заповнити всі поля).

Наголошуємо, що ціна за повторне виготовлення картки становить 30 грн. А за відновлення пошкодженої транспортної картки – 15 грн.

 

 

Галка у смартфоні

2020-10-09

Оплатити проїзд у комунальному транспорті Івано-Франківська незабаром можна буде через телефон. Для цього в "Електроавтотранс" розробляють спеціальну мобільну програму. Якщо історію поїздок могли бачити лише працівники нашого депо, то із появою додатку їх зможуть дивитися і мешканці міста.


Радіо «Західний полюс» 

2020-10-07

В прямому ефірі Радіо «Західний полюс» про усі переваги розумної картки "Галка", пільгові види карток, розробку мобільного додатку, а також про багато інших важливих моментів розповів директор КП "Електроавтотранс" ІФ Віталій Голутяк.


Прямий ефір на радіо «Західний полюс»

2020-10-07

7 жовтня о 12:20 на радіо «Західний полюс», директор КП "Електроавтотранс" Віталій Голутяк розповість про розумну картку "Галка": переваги її використання, валідацію і поповнення, а також про нову картку для студентів Івано-Франківська. 

 

Розумна картка "Галка" у вересні: цікаві цифри

2020-10-07

Нарізі в обігу КП "Електроавтотранс" ІФ перебуває 58 236 транспортних карток. З них - 10 231 загальних карток, 28 215 пільгових та 19 790 учнівських карток.

Ще понад 5 000 карток очікує видачі. Відправлено на друк майже 10 000 карток.

Всього було здійснено 8 788 поповнень транспортної картки "Галка": через термінали - 3 586 (40,8%) через інтернет - 5 202 (59,2%).

Здійснено валідацію пільговими картками 343 968 разів (з них - учнівськими картками 22 281). Варто розуміти, що дана кількість не відображає загальної кількості перевезених пасажирів, оскільки у вересні валідація пільгової картки не була обов'язковою.

Нагадаємо, що на сайті https://galcard.if.ua/ можна замовити студентську та персоніфіковану загальну картки "Галка". Для цього потрібно пройти реєстрацію та здійснити оплату .

 


Реєстрацію на студентську та персоніфіковану картку відкрито

2020-09-21

На сайті galcard.if.ua стартувало замовлення студентської та персоніфікованої загальної картки "Галка". Для замовлення картки необхідно: правильно та в повному обсязі пройти процедуру реєстрації та оплати.

Звертаємо вашу увагу на якість сканування підтверджуючих документів та фотокартки. У випадку завантаження фотографій, які будуть не відповідати вимогам, описаним у відповідних розділах реєстрації, заявка буде скасована.

Для студентів необхідним є наявний дійсний студентський квиток, який внесений в Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО - info.edbo.gov.ua). Картка може бути виготовлена лише на термін дії студентського квитка (для учнів ВУЗів 1-2 рівня акредитації учнівського).

Просимо також пам'ятати, що всі опрацьовані замовлення передаються на виготовлення 1-го числа наступного місяця. Термін виготовлення картки близько 3-ох тижнів.


Пільговий проїзд

2020-08-28

В зв’язку з тим, що не всі мешканці Івано-Франківської ОТГ, які користуються пільгами, оформили пільгову картку «Галка», а також у зв’язку з вдосконаленням картки «Галка», ми продовжили перехідний період запровадження електронного квитка до 1 жовтня 2020 року.  В цей період в комунальному транспорті  пільговий проїзд можна здійснити як за допомогою посвідчення, так і за карткою «Галка».

Також нагадуємо, що оплатити проїзд можна:

-      за допомогою QR-коду – 5 грн.;

-      за допомогою SMS – 5 грн.;

-      за допомогою Bluetooth – 5 грн.;

-      за допомогою терміналу (банківська картка) – 5 грн.;

-      за допомогою валідатора (банківська картка/«Галkа») – відповідно 5грн./4 грн.

Оформити транспортну картку можна у Департаменті соціального захисту, центральному ЦНАПі та у відділеннях ЦНАПу в селах Івано-Франківської ОТГ.

Придбати звичайну неперсоніфіковану транспорту картку «Галка» за 30 гривень та з уже закладеною у неї вартістю двох поїздок по 4 гривні можна в торгових мережах преси та кіосках фірми «Галичина Табак», а поповнювати – через інтернет чи в терміналах самообслуговування.

Попереджаємо, що у разі, коли пасажир не скористався жодним способом оплати проїзду, під час контролю йому доведеться придбати, виключно готівкою, у контролера штрафний квиток вартістю 120 гривень, який дасть йому право на подальший проїзд без виклику контролером поліції для складання протоколу про адміністративне порушення.


Поповнення карток “Галка”

2020-08-26

Поповнення карток “Галка”працює в штатному режимі.


До уваги користувачів транспортної картки "Галка"

2020-08-25

Повідомляємо, що сьогодні виникли тимчасові технічні проблеми з поповненням картки через платіжні системи Portmone чи EasyPay.

Причиною є пожежа в будівлі поруч загальної серверної віддаленого поповнення у м. Києві, яка пошкодила кабелі. Наші партнери вже розпочали заміну пошкоджених ділянок. Орієнтовно проблема має бути вирішена до ранку 26 серпня.

Якщо Ви вже поповнили картку і гроші списало з банківської картки, але їх ще немає на транспортній картці "Галка" - не переживайте, як тільки система запрацює, кошти будуть зараховані на баланс карти або платіжна система поверне суму на Вашу банківську картку.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

 


З 1 серпня починають діяти нові тарифи в комунальному транспорті.

2020-07-31

З 1 серпня починають діяти нові тарифи в комунальному транспорті. Вартість буде залежати від способу оплати проїзду.

Наявні такі способи оплати:

-      за допомогою QR-коду;

-      за допомогою SMS;

-      за допомогою Bluetooth;

-      за допомогою терміналу (банківська картка);

-      за допомогою валідатора (банківська картка/«Галkа»).

Оформити транспортну картку можна лише у Департаменті соціального захисту, центральному ЦНАПі та у відділеннях ЦНАПу в селах Івано-Франківської ОТГ.

Придбати звичайну неперсоніфіковану транспорту картку «Галка» за 30 гривень та з уже закладеною у неї вартістю двох поїздок по 4 гривні можна у торгових мережах преси та кіосках фірми «Галичина Табак», а поповнювати – через інтернет чи в терміналах самообслуговування.

Попереджаємо, що у разі, коли пасажир не скористався жодним способом оплати проїзду, під час контролю йому доведеться придбати, виключно готівкою, у контролера штрафний квиток вартістю 120 гривень, який дасть йому право на подальший проїзд без виклику контролером поліції для складання протоколу про адміністративне порушення.

 

Нові правила проїзду

2020-07-31

Вже від завтра проїзд у комунальному транспорті - за новими правилами

Вартість для пасажирів автобусів та тролейбусів без картки складе 6 гривень. Незмінним – 4 гривні, буде для тих, хто розраховуватиметься Галкою. Її можна придбати у газетних кіосках.

Відтермінування дали тільки для пільгових категорій. Ті, хто не встигли отримати свою пільгову Галку зможуть безоплатно їздити до 31 серпня.

Але велике прохання для всіх, хто вже отримав картку - обов'язково валідувати її

Також продовжили безоплатне перевезення медичних працівників в комунальному транспорті до кінця серпня.

 


Інструкція №8

2020-07-29

Найбільше хвилювання у пасажирів виникало з приводу того, як довести контролеру здійснення оплати, адже при розрахунку карточкою паперового квитка не має. Відповідаємо на це дуже поширене запитання у інструкції №8.

Нею закінчуємо першу частину циклу наших відеоматеріалів. Якщо є запитання, які, на вашу думку, потребують детального роз'яснення, пишіть нам в приватні повідомлення.


Інструкція №7

2020-07-29

Правила використання пільгової та учнівської картки вцілому такі ж , як і загальних карток. Відмінність полягає лише в тому, що картки є іменними та дозволяють безкоштовний проїзд.


Інструкція №6

2020-07-29

Можливість безкоштовної пересадки безумовно одна з головних переваг картки "Галка". Як правильно здійснити пересадку, щоб не виникало проблем з контролером дивіться у відеоінструкції.


Інструкція №5

2020-07-29

Після поповнення картки, кошти на неї потрапляють, зазвичай, в межах 15-20 хвилин. Проте активуються вони під час прикладання картки до валідатора. Візуалізацію дивіться у черговій відеоінструкції.


Інструкція №4

2020-07-29

З 20 липня транспортну картку "Галка" можна поповнити через термінали самообслуговування. Наразі це термінали компанії EasyPay. Їх є 130. Найближчим часом поповнення можна буде здійснити практично у всіх терміналах міста.


Інструкція №3

2020-07-29

Як поповнити транспортну картку? Одне з найбільш поширених запитань. Відповідь у наступних інструкціях.


Інструкція №2

2020-07-29

Продовжуємо цикл відеороликів про використання транспортної картки "Галка". Багато пасажирів цікавляться перевіркою балансу на картці. Про це відео. Функція перевірку балансу буде розширюватись також після запровадження особистого кабінету користувача.


Інструкція №1

2020-07-27

У зв'язку з запровадженням транспортної картки "Галка", ми отримуємо чимало запитань щодо її використання. Тому пропонуємо цикл коротких відеоінструкцій, які, сподіваємось, допоможуть користувачам правильно використовувати картку, знати про її можливості та як діяти у певних ситуаціях. Інструкції ми будемо викладати на нашій сторінці, а також на сайті eat.if.ua .


Як прикладати транспортку картку " Галkа", щоб не пошкодити її

2020-07-21

У зв'язку з запровадженням транспортної картки "Галка", ми отримуємо чимало запитань щодо її використання. Тому пропонуємо цикл коротких відеоінструкцій, які, сподіваємось, допоможуть користувачам правильно використовувати картку, знати про її можливості та як діяти у певних ситуаціях. Інструкції ми будемо викладати на нашій сторінці, а також на сайті eat.if.ua.

 

Інструктаж водіїв КП «Електроавтотранс»

2020-07-17

Сьогодні відбувся щомісячний інструктаж водіїв КП «Електроавтотранс» (тролейбусів та автобусів), на якому ознайомлено водіїв  з транспортною карткою «Галка», з правилами оплати нею за проїзд в комунальному транспорті, а також іншими видами оплат. А саме:

     - з 1 серпня 2020 року розпочнеться повноцінна робота транспортної картки «Галkа»;

    -  оплата проїзду здійснюватиметься транспортною карткою «Галkа» з вартістю проїзду 4 грн. ;

     -  пасажири, у яких відсутня транспортна картка, зможуть оплатити проїзд готівкою водію і вартість проїзду становитиме 6 грн.;

    -  пасажири матимуть змогу оплатити за проїзд банківською карткою, за допомогою QR-коду або SMS та EasyWallet(вартість проїзду становитиме 5 грн.);

     -  з 01.08.2020р. буде запроваджений штрафний квиток,  вартістю 120грн

Також наголошувалося, що пасажири транспортну картку можуть придбати у водія.

 

Івано-Франківська транспортна картка

2020-03-11

Ось так буде виглядати картка, яку ми так давно чекаємо. Нею Ви можете оплатити проїзд в громадському комунальному транспорті і не тільки.

Буде кілька видів карток:

Учнівська – виготовляється для учнів м. Івано-Франківськ;

Студентська - виготовляється для студентів вищих навчальних закладів;

Загальна – може придбати будь-хто в точках продажу карток.

Загальна картка може діяти в режимі:

- одноразової поїздки;

- місячного проїзного;

 Пільгова – можуть отримати особи, які проживають на території Івано-Франківської міської ради та мають право на пільговий проїзд в громадському комунальному транспорті, відповідно до законодавства України та рішень Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

З усіма деталями Ви можете ознайомитися по даному посиланню:

http://www.eat.if.ua/index.php/e-kvytok/general-information

 

Три тисячі анкет оформили іванофранківці

2018-10-25

Три тисячі! Саме стільки іванофранківців вже оформили заяви на виготовлення пільгових персоніфікованих транспортних карток "Галка". 


У Франківську вже більше тисячі людей оформили заявку на електронний квиток

2018-10-16

Сьогодні, 16 жовтня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа. Керівник КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк доповів про запровадження електронного квитка. Він нагадав, що оформлення пільгової картки стартувало із 1 жовтня і закінчиться 1 червня.


Франківці мають можливість оформити електронний квиток не виходячи з дому

2018-10-01

Адреса сайта ekvytok.if.ua/registration.php

Оформити квиток можуть лише особи, які зареєстровані в Івано-Франківську та мають право на безоплатний проїзд відповідно до законодавства та рішень міської влади.


В Івано-Франківську для пільговиків розпочинається запис на оформлення електронного квитка

2018-10-01

В Івано-Франківську для пільговиків розпочинається запис на оформлення електронного квитка

 

Від сьогодні, 1 жовтня, в Івано-Франківську для громадян пільгових категорій розпочинається запис на оформлення персоніфікованої транспортної картки – електронного квитка. 

Запис можна зробити за багатоканальними телефонами 750-600, 15-80, (050) 010-1580 або (067) 010-1580. Записатись можуть лише особи, які зареєстровані в м. Івано-Франківську та мають право на безоплатний проїзд у громадському транспорті.