Картка іванофранківця

багатофункціональна електронна картка, яка запроваджується в першу чергу для оплати проїзду в громадському комунальному транспорті.

Замовити »

«ГАЛКА» ОБОВ’ЯЗКОВА: З БЕРЕЗНЯ ПІЛЬГОВИЙ ПРОЇЗД – ЛИШЕ З КАРТКОЮ

2021-01-19

Вже з 1 березня у комунальному транспорті Івано-Франківська завершиться перехід до автоматизованої системи обліку оплати проїзду. Це означає, що всі пасажири повинні будуть обов’язково валідувати картку «Галка» після посадки у громадський транспорт. І пільговий проїзд буде можливим лише після реєстрації «Галки».

Понад 80 тисяч різних видів карток «Галка» уже побачили світ: пільгова, учнівська, студентська, загальна та персоніфікована. Багато карток залишаються у Департаменті соціальної політики, оскільки власники не поспішають їх забрати.

Не поспішають забирати свої картки і студенти. На сьогодні видачі очікують всі студентські картки, які були замовлені до грудня 2020 року. Щоб забрати студентську картку необхідно прийти у ЦНАП за адресою: вул.Незалежності 9, захопивши український паспорт та студентський квиток. Також тут на видачі є пенсійні картки. Для їх отримання треба мати паспорт та пенсійне посвідчення.

З  01 березня КП «Електроавтотранс» посилює роботу контролерів.

 Кожного дня на лінії працює 6-7 груп контролю. Ми привчаємо пасажирів до користування транспортними картками «Галка», в тому числі пільговими картками. Всі мешканці Івано-Франківської ОТГ, які мають пільговий проїзд, обов’язково повинні при кожній посадці реєструвати поїздку в  транспорті, незалежно від того чи  це платна, пільгова, учнівська або студентська картка. У випадку, коли один із валідаторів не працює, потрібно зробити це на іншому валідаторі або на терміналі у водія.

Контролери мають спеціальне обладнання, яке здатне перевірити чи була ця картка зареєстрована у цьому транспортному засобі.Якщо під час контролю поїздка буде незареєстрована чи неоплачена, контролери мають право на продаж свого квитка, який суттєво дорожчий і прирівнюється до штрафу.

Повний перехід на систему електронного квитка дозволить не лише покращити культуру платежів у транспорті, але й чітко облікувати проїзд пільговиків.

Для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, які не проживають на території міської громади, пільговий проїзд залишиться по звичайних посвідчення до моменту вирішення цього питання на рівні Кабінету Міністрів України.

 

Всі новини