Картка іванофранківця

багатофункціональна електронна картка, яка запроваджується в першу чергу для оплати проїзду в громадському комунальному транспорті.

Замовити »

Пільговий проїзд

2020-08-28

В зв’язку з тим, що не всі мешканці Івано-Франківської ОТГ, які користуються пільгами, оформили пільгову картку «Галка», а також у зв’язку з вдосконаленням картки «Галка», ми продовжили перехідний період запровадження електронного квитка до 1 жовтня 2020 року.  В цей період в комунальному транспорті  пільговий проїзд можна здійснити як за допомогою посвідчення, так і за карткою «Галка».

Також нагадуємо, що оплатити проїзд можна:

-      за допомогою QR-коду – 5 грн.;

-      за допомогою SMS – 5 грн.;

-      за допомогою Bluetooth – 5 грн.;

-      за допомогою терміналу (банківська картка) – 5 грн.;

-      за допомогою валідатора (банківська картка/«Галkа») – відповідно 5грн./4 грн.

Оформити транспортну картку можна у Департаменті соціального захисту, центральному ЦНАПі та у відділеннях ЦНАПу в селах Івано-Франківської ОТГ.

Придбати звичайну неперсоніфіковану транспорту картку «Галка» за 30 гривень та з уже закладеною у неї вартістю двох поїздок по 4 гривні можна в торгових мережах преси та кіосках фірми «Галичина Табак», а поповнювати – через інтернет чи в терміналах самообслуговування.

Попереджаємо, що у разі, коли пасажир не скористався жодним способом оплати проїзду, під час контролю йому доведеться придбати, виключно готівкою, у контролера штрафний квиток вартістю 120 гривень, який дасть йому право на подальший проїзд без виклику контролером поліції для складання протоколу про адміністративне порушення.


Всі новини